Pozostałe Pozostałe

Stand-up Wojtek Fiedorczuk i Damian Skóra

  • Data rozpoczęcia:
    7 SIERPNIA 19:00
  • Data zakończenia:
    7 SIERPNIA 22:00

Zapraszamy 7 sierpnia 2021 roku o godzinie 19.00 na Letnią scenę Stand-up, gdzie wystąpią Wojtek Fiedorczuk i Damian Skóra. Wydarzenie odbędzie się w hotelu Marine.

Bilety do nabycia na www.kupbilecik.pl

WAŻNE INFORMACJE:
- na terenie obiektu obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych.
- dostępne 75% miejsc.
- zasady bezpieczeństwa będą bezwzględnie przestrzegane przez obsługę wydarzenia.

Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:
- Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
- Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy.
- Jeśli u Uczestnika imprezy wystąpią objawy choroby, nie wzięcia udziału w wydarzeniu i poinformowania o tym Organizatora.

* Wydarzenie dla osób dorosłych.
* Brak zgody na nagrywanie audio/video. * Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone. Bez zwrotu pieniędzy za bilet.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x