Pozostałe Pozostałe

„Niewierna”

  • Data rozpoczęcia:
    21 PAźDZIERNIKA 2022 18:00
  • Data zakończenia:
    21 PAźDZIERNIKA 2022 21:00

Zapraszamy 21.10.2022 o godzinie 18.00 do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta na film w ramach Kina weekendowego RCK: „Niewierna”, który odbędzie się na Sali widowiskowej.

Sara i Jean od kilku lat są w szczęśliwym związku. Łączy ich silne uczucie i niegasnące pożądanie. Pewnego dnia Sara przypadkowo spotyka na ulicy François, swojego dawnego partnera i przyjaciela Jeana. Wkrótce potem François proponuje Jeanowi wspólną prace, a sytuacja między nimi zaczyna wymykać się spod kontroli.

„Niewierna” to trzeci film Claire Denis i uznanej scenarzystki Christine Angot, z którą reżyserka pracowała wcześniej m.in. przy filmie „Isabelle i mężczyźni” z Juliette Binoche w roli głównej. Aktorka zagrała teraz równie śmiałą i zaangażowaną rolę. Otoczeni namiętnością, bohaterowie filmu Claire Denis wydają się być oddzieleni od społeczeństwa i pozornie nieświadomi jego niewzruszonej tendencji do dzielenia wszystkiego na sprzeczne kategorie.

Bilety: 15 zł (normalny), 13 zł (ulgowy/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK i na kupbilecik.pl

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x