Pozostałe Pozostałe

Leśne Ludki na wsi i w mieście

  • Data rozpoczęcia:
    8 PAźDZIERNIKA 2022 16:00
  • Data zakończenia:
    8 PAźDZIERNIKA 2022 19:00

Serdecznie zapraszamy 08.10.2022 o godzinie 16.00 na dziesiąte spotkanie w ramach cyklu „Z Wandą nie tylko wśród zwierząt”, które odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Gośćmi październikowego spotkania będą: Kinga Podgórska Łoś - psycholog, socjoterapeutka oraz Karolina Koperska -pedagog, które opowiedzą o swoim projekcie Leśne Ludki na wsi i w mieście.

W Leśnych Ludkach zajmują się organizacją warsztatów dla dzieci, młodzieży, dorosłych. W programach łączą kontakt z naturą i zwierzętami z realizacją potrzeb ruchu i kreatywności. Wszystko rozgrywa się na terenie wiejskim, blisko rezerwatu przyrody, nad stawem, w towarzystwie kur, kotów, kóz, baranków i świnek.

Skąd wziął się taki pomysł? Jak to jest pracować z dziećmi i zwierzętami razem? Czego to uczy? Jakie przemyślenia daje obserwacja interakcji pomiędzy zwierzętami różnych gatunków? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas spotkania. Gościem specjalnym będzie przedstawiciel zwierzęcej gromadki Leśnych Ludków.

„Z Wandą nie tylko wśród zwierząt” jest autorskim programem Moniki Wandy Władzińskiej - kołobrzeskiej aktywistki, działającej w obszarze przyrody i zwierząt, współprowadzonym z Sylwią Kiljan-Rudowicz, redaktor Telewizji Kablowej Kołobrzeg. Jednocześnie jest to nowy cykl spotkań Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kołobrzegu i nowy program Telewizji Kablowej Kołobrzeg. Wanda zaprasza do udziału w spotkaniach z ludźmi pełnymi pasji i doświadczenia, wcielającymi w życie swoje marzenia i wizje, którzy swoimi realizacjami mogą zarażać innych. Cykl ma na celu aktywizację społeczną mieszkańców oraz szeroko pojętą edukację ekologiczno-przyrodniczą.

Wstęp wolny!

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x